DE EN RU UA

Aktualności

Program i zakończenie przedsprzedaży

2013-07-05

Dla wszystkich, którzy zamierzają uczestniczyć w tegorocznej edycji Amphi, mamy garść newsów o postępach w przygotowaniu festiwalu oraz ekstremalnie ważne info dla tych, którzy nie nabyli jeszcze biletów.

Po raz piąty w historii festiwalu, organizatorzy są bardzo podekscytowani, mogąc przekazać tę wiadomość - nakład biletów w przedsprzedaży został wyczerpany. Zaznaczają rownież, ze bilety zakupione do tego czasu, które nie dotarły jeszcze do ich właścicieli wciąż będą rozsyłane.
W odpowiedzi na niemalejące zapotrzebowanie na bilety/karnety został przygotowany niewielki zapas, który będzie można rezerwować online.

Na stronie www.amphi-festival.de/2013/kartenreservierung.html macie możliwość, aby zarezerwować bilety w cenach:
  • weekendowy karnet - 75,00 €
  • bilet jednodniowy na niedzielę - 55,00 €
Kiedy cały nakład rezerwacji się wyczerpie, niestety nie będzie możliwości zakupu biletów/karnetów przy wejściu w dniu wydarzenia. Zaznaczamy również, że jedna osoba może dokonać rezerwacji maxymalnie dwóch biletów. Oferta trwa do wyczerpania zapasu!

Dokładna rozpiska godzinowa występów, dostępna TUTAJ.Czytaj więcej

Ostatni artysta tegorocznego festiwalu i słów kilka o biletach...

2013-05-07

Znamy już pełny skład tegorocznego Festiwalu! A ponad to, mamy dla was, garść istotnych informacji o biletach.


Czytaj więcej

Kilka ogłoszeń

2013-03-25

Na początek chcielibyśmy przedstawić wam, kolejnych czterech wykonawców, którzy wystąpią na Amphi Festival 2013. Są to:
BEN IVORY
TYSKE LUDDER
[X]-RX
CHRISTIAN VON ASTER


Dodatkowo informujemy, że tym samym tegoroczny line-up jest już prawie pełny. Do ogłoszenia został jeszcze tylko jeden artysta, zatem obserwujcie zmiany na naszej stronie bardzo uważnie!


Znamy również terminy pierwszych "before-parties", które odbywać się będą w całej Europie; i jak dotychczas, najwięcej z nich będzie miało miejsce w Niemczech. Zapraszamy zatem do zakładki Informacje -> Warm-up Parties.

Nie zabraknie również corocznej tradycji w postaci pre-party w "Alter Wartesaal" (19.07.2013). Tym razem zaprezentują się dla was:

DJ ELVIS (THE MEMPHIS)
DJ PETER C
DJ FRANK AHDAFI
DJ STEVE NAGHAVI (AND ONE)
CHRIS L. (AGONOIZE)


Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety w cenie: 4,00 € dla uczestników festiwalu i 8,00 € dla osób nie wybierających się na Amphi. Jako, że ubiegłych latach bilety wyprzedawały się na pniu, Dj Elvis i jego ekipa ogłosili przedsprzedaż. Wejściówki możecie nabyć TU.

Ostatnia informacja, niezwiązana oficjalnie z organizatorami samego festiwalu, ale co roku ciesząca się dużym powodzeniem i licznym zainteresowaniem.
19.07.2013 od godziny 15:00, Marina Marisha i Natalia Le Fay zapraszają wszystkich chętnych na "Jardin de belle Époque – historic & dark-romantic picnic", który odbędzie się w Friedenspark. Dalsze informacje o tym evencie, znajdziecie pod adresem www.facebook.com/JardinDeBelleEpoque.

Czytaj więcej

Znamy wstępny program Festiwalu!

2013-01-30

Znamy już początkowy rozkład koncertów, dla każdego z dwóch dni! Zapraszamy do działu: Informacje -> Program!

Czytaj więcej

Cztery fantastyczne zespoły dołączają do line-up'u!

2013-01-23

Za oknem zimno i pada śnieg. Lecz na przekór mrozowi organizatorzy Amphi Festival, fundują nam przedsmak letniego festiwalu i zapowiadają kolejne zespoły. Już w lipcu na scenie Tanzbrunnen, zaprezentują się: PHILLIP BOA & THE VOODOOCLUB, ANNE CLARK, ATARI TEENAGE RIOT oraz A LIFE [DIVIDED]!

Niedługo kolejne newsy z Niemiec!:)

Czytaj więcej


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

This official polish "Amphi Festival" web presence is run and published by Alternation Music Magazine by courtesy of Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH, yet has no influence whatsoever on the information of this web site and accepts no guaranty for its correctness. The content of third-party sites, linked on this website are the responsibility of the respective owners/providers. At the time third-party web sites were linked to this site, Alternation Music Magazine found NO GROUNDS WHATSOEVER of any likely contravention of the law. Alternation Music Magazine shall promptly delete a link upon becoming aware that it violates the law.
Oficjalna polska strona "Amphi Festival" jest publikowana i prowadzona przez Magazyn Muzyczny AlterNation dzięki uprzejmości Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH nie ma jeszcze wpływu na poprawność informacji. Za zawartość zewnętrznych stron linkowanych na tej witrynie odpowiedzialni są ich właściciele/prowadzący. W tym czasie zawartość zalinkowanych na tej witrynie stron zostanie sprawdzona pod względem zgodności z prawem przez Magazyn Muzyczny AlterNation. Linki, których treść w jakikolwiek sposób narusza prawo zostaną natychmiast usunięte.
Created by: AlterNation Music Magazine, 2011
Design: factory nine