DE EN RU UA

Aktualności

Garść informacji!

2012-05-18

Dziś mamy dla Was kilka technicznych informacji w sprawie biletów na Amphi Festival.

Po pierwsze - wykupiono całą pulę, przygotowaną na sobotnie koncerty - 21.07. Chcielibyśmy zauważyć, że taka historia zdarza się po raz pierwszy w dotychczasowej historii festiwalu. Organizatorzy na pewno są niezwykle zadowoleni z tego powodu. A jeśli ktoś nie nabył do tej pory swojej wejściówki na sobotę, ubolewamy nad tym razem z nim... Jednak nie traćcie nadziei. W sprzedaży bowiem pozostały jeszcze bilety weekendowe. Także nic straconego. Macie jeszcze szansę na obejrzenie THE SISTERS OF MERCY i EISBRECHER na żywo!

Spieszymy również poinformować, że skończyły się również bilety grupowe 5+1. W tym roku, rozeszły się w rekordowo szybkim czasie!

Jeśli zaś chcecie wykupić miejsce campingowe na festiwal, to musicie się naprawdę pospieszyć, ponieważ organizatorom kończą się wolne miejsca. Bilety na nocleg "pod namiotem", możecie nabyć na www.amphi-festival.de/tickets.

Na sam koniec, do tych wszystkich biletowych newsów, dorzucamy jeszcze jeden - dotyczący line-up'u. Tutaj jednak (na szczęście) niczego nie ubywa, a wręcz przeciwnie. Z przyjemnością informujemy, że do tegorocznego składu dołącza również OLIVER KLEIN:

OLIVER KLEIN´S ROCKY HORROR COMEDY REVUE @ THEATER!Czytaj więcej

Kolejne zespoły dołączają do line-up'u

2012-04-19

Po wczorajszej informacji o odwołaniu Front Line Asembly, mamy dla Was niemałe pocieszenie.

Wieloletni członek, Rhys Fulber postanowił wystąpić na Amphi Festival, ze swoim projektem Conjure One. Nie będzie to jednak zwykły koncert. Rhys Fulber postanowił zawrzeć w swoim secie, utwory zarówno Conjure Ona, jak i Delerium, a nawet samego Front Line Assembly. Zdardził także, iż z repertuaru FLA zamierza wybrać klasyki, które od lat nie były grane na dużej scenie.

Kolejną wiadomością, którą chcemy Wam dziś przekazać jest wyjątkowy, dwuetapowy występ Henke na Amphi Festival 2012.
21 lipca, Oswald Henke pojawi się na scenie "Theater am Tanzbrunnen", ze specjalnym odczytem, zatytułowanym " Die Zeit Formt" ("Formy/kształty czasu"). Później tego dnia, wraz z zespołem Henke, zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż po plugawym i zdeprawowanym romantyzmie Goethes Erben. Prócz wysoko cenionych utworów tej kapeli, pojawią się również wyselekcjonowane utwory z repertuaru samego Henke. Jak zwykle możecie się spodziewać wszystkiego ze strony lidera i bądźcie pewni, że czeka Was wiele niespodzianek podczas tego ekskluzywnego vintage-set'u.

Czytaj więcej

Front Line Assembly odwołany

2012-04-18

Z przykrością informujemy, iż kolejny zespół odwołuje swój występ na Amphi Festival. Panowie z Front Line Assembly, postanowili anulować wszystkie koncerty, które mieli zabookowane na lato. Bardzo im przykro z tego powodu, jednak w tym momencie postanowili się skupić na nowym materiale. Oto oficjalne "usprawiedliwienie" FLA:

"After much thought and considering we regret to inform our fans that we will be unable to perform at any summer shows we are currently booked for.
After an extensive tranche of shows supporting our last record we have to decided to spend next year focusing on writing and delivering new albums; an instrumental of tracks that will be featured in the videogame AirMech from Carbon Games, a new full length LP, and possibly a new Noise Unit record. Our apologies to any promoters/fans this may affect in a negative manner, we look forward to releasing new material and playing shows further down the road.
All the best,
FLA"

Czytaj więcej

Kolejne gwiazdy i warm-up parties ogłoszone!

2012-03-24

Po dość długiej przerwie w przekazywaniu informacji, mamy dla Was aż dwa newsy.

Po pierwsze –znamy kolejne trzy zespoły, które pojawią się na scenie Amphi Festival 2012. Będą to: mind.in.a.box, Love is Colder than Death oraz Eklipse.

A po drugie….
Jak co roku, organizatorzy nie zapominają o rozgrzewce. Przed koncertami tradycyjnie odbędą się worm-up parties. Pełna lista zbliżających się (wielkimi krokami!) imprez, dostępna w zakładce "Informacje > Warm-up Parites".

Zapraszamy!


Czytaj więcej

Uwaga - nowe wieści!

2012-02-28

Zgodnie z niedawną obietnicą prezentujemy zespół, który należycie wypełni pustkę po Front242. Po wielu dniach głosowań i sugestii, jakie organizatorzy otrzymali na festiwalowym Facebook’u, wybrano jeden z najbardziej "pożądanych" przez fanów zespół. I oto, co następuje - zamiast belgijskiej legendy EBM wystąpi norweska grupa - APOPTYGMA BERZERK!
Oprócz APB organizatorzy dołączają do lineup’u kolejne fantastyczne zespoły. Na tegorocznej edycji festiwalu, na scenie zagoszczą również: THE CRÜXSHADOWS, SPETSNAZ, THE WARS oraz SPIRITUAL FRONT.

Czytaj więcej


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

This official polish "Amphi Festival" web presence is run and published by Alternation Music Magazine by courtesy of Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH, yet has no influence whatsoever on the information of this web site and accepts no guaranty for its correctness. The content of third-party sites, linked on this website are the responsibility of the respective owners/providers. At the time third-party web sites were linked to this site, Alternation Music Magazine found NO GROUNDS WHATSOEVER of any likely contravention of the law. Alternation Music Magazine shall promptly delete a link upon becoming aware that it violates the law.
Oficjalna polska strona "Amphi Festival" jest publikowana i prowadzona przez Magazyn Muzyczny AlterNation dzięki uprzejmości Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH nie ma jeszcze wpływu na poprawność informacji. Za zawartość zewnętrznych stron linkowanych na tej witrynie odpowiedzialni są ich właściciele/prowadzący. W tym czasie zawartość zalinkowanych na tej witrynie stron zostanie sprawdzona pod względem zgodności z prawem przez Magazyn Muzyczny AlterNation. Linki, których treść w jakikolwiek sposób narusza prawo zostaną natychmiast usunięte.
Created by: AlterNation Music Magazine, 2011
Design: factory nine