DE EN RU UA

Aktualności

Front 242 odwołany.

2012-01-24

Niestety. Front 242 przekazał organizatorom informację, że od 1 maja 2012 zamierzają zrobić sobie przerwę. Odwołali wszystkie występy, włącznie z tymi na Amphi Festival i Nocturnal Culture Night. Organizatorzy serdecznie przepraszają i zaznaczają, iż nie ponoszą za to odpowiedzialności. Była to decyzja tylko i wyłącznie zespołu.
Wszyscy zaangażowani w tworzenie Festiwalu, zdają sobie sprawę z tego, że niełatwo będzie znaleźć godne zastępstwo na miejsce Front 242. Jednak dadzą z siebie wszystko i już niedługo możecie się spodziewać kolejnej aktualizacji.

Czytaj więcej

Kolejna porcja gwiazd

2012-01-10

Na tegorocznym Amphi Festival, gwiazd z pewnością nie zabraknie. Organizatorzy potwierdzili udział kolejnych fantastycznych zespołów. Do listy dołączyli: FRONT 242, BLUTENGEL, STAHLZEIT-A TRIBUTE TO RAMMSTEIN, AESTHETIC PERFECTION, A LIFE DIVIDED oraz DR. MARK BENECKE.

Czytaj więcej

Kolejni potwierdzeni wykonawcy

2011-08-24

Znamy kolejne 5 potwierdzonych zespołów w lineupie przyszłorocznej edycji Amphi Festival! Zagrają dla was Eisbrecher, Project Pitchfork, który zaprezentuje swój nowy album "Quantum Mechanics", [:SITD:], Solar Fake oraz [x]-Rx.

Czytaj więcej

Podsumowanie festiwalu w 2011 roku

2011-08-03

Pomimo nieciekawej pogody jaką mieliśmy na festiwalu, gorący duch nie opuścił jego uczestników. 16000 fanów z całego świata obejrzało ponad 40 koncertów w ciągu dwóch dni festiwalu. Chcilibysmy Wam podziękować i zaprosić Was na przyszłoroczną edycję festiwalu, którego część lineupu już opublikowaliśmy. I na koniec polecamy zerknąć do galerii zdjęć z festiwalu dostępnej tutaj.

Czytaj więcej

Mapa Amphi Festival

2011-07-07

Jeśli wybieracie się na Amphi Festival po raz pierwszy albo jeszcze nie znacie za dobrze terenu festiwalu to mamy dla Was przygotowaną mapę, która wyjaśni Wasze wszystkie wątpliwości. Mapę można pobrać tutaj.

Czytaj więcej


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

This official polish "Amphi Festival" web presence is run and published by Alternation Music Magazine by courtesy of Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH, yet has no influence whatsoever on the information of this web site and accepts no guaranty for its correctness. The content of third-party sites, linked on this website are the responsibility of the respective owners/providers. At the time third-party web sites were linked to this site, Alternation Music Magazine found NO GROUNDS WHATSOEVER of any likely contravention of the law. Alternation Music Magazine shall promptly delete a link upon becoming aware that it violates the law.
Oficjalna polska strona "Amphi Festival" jest publikowana i prowadzona przez Magazyn Muzyczny AlterNation dzięki uprzejmości Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH nie ma jeszcze wpływu na poprawność informacji. Za zawartość zewnętrznych stron linkowanych na tej witrynie odpowiedzialni są ich właściciele/prowadzący. W tym czasie zawartość zalinkowanych na tej witrynie stron zostanie sprawdzona pod względem zgodności z prawem przez Magazyn Muzyczny AlterNation. Linki, których treść w jakikolwiek sposób narusza prawo zostaną natychmiast usunięte.
Created by: AlterNation Music Magazine, 2011
Design: factory nine