DE EN RU UA

Aktualności

Laeaci konkursu

2010-07-03

Nasz konkurs cieszył się olbrzymim zainteresowanie z Waszej strony, zgodnie z zasadami gry 1 lipca wybraliśmy dwie pierwsze osoby które miały najwięcej punktów i skontaktowaliśmy się z nimi przez e-maile, oto laureaci:
  • Beata Borkowska
  • Zuzanna Rajewska
Gratulujemy!

Czytaj więcej

Zabrakło biletów!

2010-06-17

Szaleństwo!
Z racji niesamowitego popytu na bilety w przedsprzedaży, cała pula karnetów przeznaczonych na przedsprzedaż została wykorzystana. To druga taka sytuacja od 2008 roku gdzie skończyły nam się bilety. W tej awaryjnej sytuacji dodrukowaliśmy jeszcze niewielką pulę biletów, które można będzie kupić już na festiwalu po wcześniejszej rezerwacji na stronie www.amphi-festival.de/2010/kartenreservierung.html. Pamiętajcie to Wasza ostatnia szansa na zdobycie biletów na festiwal!

Czytaj więcej

Kończą się bilety!

2010-06-15

Pula biletów przeznaczonych na przedsprzedaż już się wyczerpuje, tak więc jeśli chcesz zdobyć swój bilet nie czekaj i udaj się do oficjalnego sklepu Amphi www.amphi-festival.de/tickets.html zanim będzie za późno!

Czytaj więcej

Miejsca na polu namiotowym wyprzedane!

2010-06-03

Pomimo iż tegoroczne pole namiotowe znajdujące się w "Jugendpark Cologne" oferuje dwa razy miejsc na namioty niż w ubiegłym roku to miejsc zabrakło! Jesli nie masz biletu na festiwal czas najwyższy go kupić, ponieważ ich ilośc tez jest limitowana! Jeśli nadal nie masz noclegu to sprawdź miejsca na zwykłych polach namiotowych:

Czytaj więcej

Konkurs!

2010-05-02

Dzięki uprzejmości organizatorów Amphi festival mamy dla Was konkurs w którym możecie wygrać dwa podwójne VIPowskie zaproszenia na festiwal! Wszelkie szczegółowe informacje możecie przeczytać na tej stronie: http://amphi-festival.alternation.pl/konkurs.html.

Czytaj więcej


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

This official polish "Amphi Festival" web presence is run and published by Alternation Music Magazine by courtesy of Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH, yet has no influence whatsoever on the information of this web site and accepts no guaranty for its correctness. The content of third-party sites, linked on this website are the responsibility of the respective owners/providers. At the time third-party web sites were linked to this site, Alternation Music Magazine found NO GROUNDS WHATSOEVER of any likely contravention of the law. Alternation Music Magazine shall promptly delete a link upon becoming aware that it violates the law.
Oficjalna polska strona "Amphi Festival" jest publikowana i prowadzona przez Magazyn Muzyczny AlterNation dzięki uprzejmości Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH nie ma jeszcze wpływu na poprawność informacji. Za zawartość zewnętrznych stron linkowanych na tej witrynie odpowiedzialni są ich właściciele/prowadzący. W tym czasie zawartość zalinkowanych na tej witrynie stron zostanie sprawdzona pod względem zgodności z prawem przez Magazyn Muzyczny AlterNation. Linki, których treść w jakikolwiek sposób narusza prawo zostaną natychmiast usunięte.
Created by: AlterNation Music Magazine, 2011
Design: factory nine