DE EN RU UA

Aktualności

Amphi Festival Warm-Up Parties 2010

2010-03-25

podobnie jak w latach ubiegłych, tak w tym roku przed festiwalem będziecie mogli wziąć udział w wielu imprezach rozgrzewających. Poza oficjalnym warm-upem jaki odbędzie się 23.07.2010 w Kolonii w klubie "Alter Wartesaal", warm-upy odbędą się w wielu innych miejscach których listę możecie przeczytać tutaj: http://amphi-festival.alternation.pl/warm-up_parties.html.

Czytaj więcej

Kolejne potwierdzone zespoły: SKINNY PUPPY & SAMSAS TRAUM

2010-03-25

Z przyjemnością informujemy że chłopcy ze Skinny Puppy już ostrzą zęby na pierwszy ich występ na Amphi Festival. W zasadzie takiej legendy bardziej polecać nie musimy ;) Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana duetu cEvina Key i Niveka Ogre.

Również potwierdzamy występ: SAMSAS TRAUM!

Czytaj więcej

FLA @ Amphi Festival 2010

2010-03-17

Mamy potwierdzenie że na tegorocznej edycji festivalu zagra legenda sceny EBM FRONTLINE ASSEMBLY! Będzie to ich jedyny występ na niemieckich festiwalach w tym roku, tak więc nie możecie przegapić tej szansy.

Czytaj więcej

Kemping Amphi w Jugendpark Cologne

2010-03-11

Miło nam poinformować, że w tym roku (tak jak w ubiegłym) będziecie mieli do dyspozycji większe pole namiotowe zlokalizowane w Jugendpark Cologne. Aby dowiedzieć się więcej o polu namiotowym wejdź na stronę: http://amphi-festival.alternation.pl/pole_namiotowe.html.

karnety na pole namiotowe można już kupić w cenie 18,00 € plus opłaty.

Czytaj więcej

Startujemy

2010-03-04

Witajcie w dniu dzisiejszym rusza polskie tłumaczenie oficjalnej strony Amphi Festival. Mamy nadzieję, że informacje na tej stronie przydadzą się Wam podczas planowania podróży na festiwal:)

Czytaj więcej


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

This official polish "Amphi Festival" web presence is run and published by Alternation Music Magazine by courtesy of Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH, yet has no influence whatsoever on the information of this web site and accepts no guaranty for its correctness. The content of third-party sites, linked on this website are the responsibility of the respective owners/providers. At the time third-party web sites were linked to this site, Alternation Music Magazine found NO GROUNDS WHATSOEVER of any likely contravention of the law. Alternation Music Magazine shall promptly delete a link upon becoming aware that it violates the law.
Oficjalna polska strona "Amphi Festival" jest publikowana i prowadzona przez Magazyn Muzyczny AlterNation dzięki uprzejmości Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH nie ma jeszcze wpływu na poprawność informacji. Za zawartość zewnętrznych stron linkowanych na tej witrynie odpowiedzialni są ich właściciele/prowadzący. W tym czasie zawartość zalinkowanych na tej witrynie stron zostanie sprawdzona pod względem zgodności z prawem przez Magazyn Muzyczny AlterNation. Linki, których treść w jakikolwiek sposób narusza prawo zostaną natychmiast usunięte.
Created by: AlterNation Music Magazine, 2011
Design: factory nine