DE EN RU UA

Aktualności

Nowinki w line-upie

2015-11-23

Z przyjemnością prezentujemy kolejnych artystów na przyszłorocznym Amphi wraz z pierwszym headlinerem - Editors! Poniżej najnowsza aktualizacja:

EDITORS
TARJA
FRONTLINE ASSEMBLY
FADERHEAD
SPETSNAZ
ESCAPE WITH ROMEO
CRYO
MANTUS
PROJECT PITCHFORK
COVENANT
MEGAHERZ
THE BEAUTY OF GEMINA
BLOODSUCKING ZOMBIES FROM OUTER SPACE
EWIGHEIM
LAURA CARBONE
ONE I CINEMACzytaj więcej

CALL THE SHIP TO PORT 2016

2015-11-02

Call the Ship to Port powraca! Już po raz czwarty festiwal otworzy ekskluzywna impreza na pokładzie MS RheinEnergie. W dniu 22 lipca 2016 roku będziecie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu; niesamowita atmosfera wraz z pięknymi widokami zapewnionymi przez linię brzegową Renu, wszystko w towarzystwie dwóch jedynych w swoim rodzaju koncertów. Podczas rejsu zagrają OOMPH! oraz Apoptygma Berzerk, takiej elektronicznej petardy nie możecie przegapić, a to jeszcze nie wszystko! Przysłowiową wisienką na torcie będzie unikatowy, matowo-czarny premium box, w którym znajdziecie:

- 1x bilet "CTSTP 2016"
- 1x karnet weekendowy "Amphi Festival 2016"
- 1x ekskluzywny T-shirt wydarzenia dostępne rozmiary: męskie s-5xl lub damskie s-xl)
- 1x metalowy wisior "CTSTP", 50x50x5mm (bez niklu) plus regulowany naszyjnik (60-65 cm)
- 1x informacyjny booklet "boardbook - CTSTP 2016"
- 1x naklejka "CTSTP 2016"
- 1x kalendarz w formie plakatu "Amphi Festival 2016" (format A3)
- 1x przypinka "Amphi Festival 2016" (32mm)

Bilety już dostępne w przedsprzedaży! Pamiętajcie, że każdego roku pula biletów wyprzedawała się w błyskawicznym tempie 2-3 tygodni, ich ilość jest ściśle ograniczona!
Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.amphi-festival.de/2016/calltheshiptoport.html

Czytaj więcej

Galeria 2015

2015-08-01

XII edycja Amphi Festival będzie miała miejsce w dniach 23-24.07.2016, a teraz zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji z tegorocznej imprezy. Galeria:http://alternation.pl/amphi-festival-2015,id,603,festiwale.html.

Czytaj więcej

Przedsprzedaż biletów wyczerpana!

2015-07-16

Drodzy Fani Amphi, przedsprzedaż biletów na Amphi Festival 2015 została wyczerpana! Oczywiście, wszystkie przesłane zamówienia zostaną sprocesowane i dostarczone. W związku z niesłabnącym zainteresowaniem, możliwa jest rezerwacja online dla kontyngentu box-office. Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie bilety na weekend z Amphi Festival i dzienne bilety wstępu w cenie box-office poprzez rezerwację na: http://www.amphi-festival.de/2015/kartenreservierung.html. Oferta jest dostępna do wyczerpania zapasów. W związku z tym czujemy się zobligowani aby ponownie ostrzec Was przed zakupem biletów festiwalowych przez pośredników i koników. To mogą być fałszywe bilety. Goście bez odpowiednich biletów nie uzyskają wstępu na festiwal.

Więcej informacji dotyczących Amphi Festival 2015 uzyskacie na stronach: http://www.amphi-festival.de oraz http://www.facebook.com/amphifestival.

Czytaj więcej

Rezerwacje do SkyBoxes są dostępne!

2015-04-07

Doskonale znacie je z wielkich wydarzeń sportowych i koncertów, osobiste loże w style SkyBox, jeśli chcecie przeżyć Amphi Festival w wielkim stylu nie zwlekajcie i rezerwujcie własną strefę VIP-owską ;) SkyBox jest przygotowany dla 10-12 osób, na wyposażeniu luksusowe meble, perfekcyjny widok na scenę, osobna toaleta oraz wyposażony mini barek, brzmi nieźle, prawda? ;) Dostęp do poszczególnej loży można rezerwować w terminach sobota od 10: 00 do 02: 00 oraz niedziela od10: 00 do 23:30. (Numer boxa będzie wydrukowany na wejściówce). Każdy SkyBox zawiera:

- osobną toaletę z umywalką i lustrem
- garderobę
- minibarek
- przydział drinków i napojów (nielimitowane piwo/ wino/ wino musujące/ lekkie drinki/ - w samoobsłudze, dostępne od 15:00 do 02:00 w sobotę oraz od 13:00 do 23:00 w niedzielę.
- balkon widokowy ze specjalnymi siedzeniami z widokiem na scenę
- obsługę, która dba o porządek o stan minibarku ;)


Do wyboru jest wiele lokalizacji - https://www.amphi-shop.de/loge/logenplan.php, dodatkowe informacje - http://www.amphi-festival.de/2015/logen.html

Rezerwacji możecie dokonać na http://www.amphi-shop.de/

Czytaj więcej


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

This official polish "Amphi Festival" web presence is run and published by Alternation Music Magazine by courtesy of Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH, yet has no influence whatsoever on the information of this web site and accepts no guaranty for its correctness. The content of third-party sites, linked on this website are the responsibility of the respective owners/providers. At the time third-party web sites were linked to this site, Alternation Music Magazine found NO GROUNDS WHATSOEVER of any likely contravention of the law. Alternation Music Magazine shall promptly delete a link upon becoming aware that it violates the law.
Oficjalna polska strona "Amphi Festival" jest publikowana i prowadzona przez Magazyn Muzyczny AlterNation dzięki uprzejmości Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH nie ma jeszcze wpływu na poprawność informacji. Za zawartość zewnętrznych stron linkowanych na tej witrynie odpowiedzialni są ich właściciele/prowadzący. W tym czasie zawartość zalinkowanych na tej witrynie stron zostanie sprawdzona pod względem zgodności z prawem przez Magazyn Muzyczny AlterNation. Linki, których treść w jakikolwiek sposób narusza prawo zostaną natychmiast usunięte.
Created by: AlterNation Music Magazine, 2011
Design: factory nine