DE EN RU UA

Pole namiotowe

W latach 2009 - 2013 mieliśmy przygotowane dla Was pięknie usytuowane, oficjalne pole namiotowe Amphi Festival w Jugendpark Cologne, które niestety w 2014 roku musiało zostać anulowane, ale mamy dla Was dobre wieści! Oficjalny Camping Amphi powraca, pole namiotowe będzie dostępne od 24 do 27 lipca w Jugendpark!

We współpracy z doświadczonym partnerem, jakim jest PollerWiesen Hoffmann & Peiki GmbH organizatorzy zapewniają w pełni przygotowane pole namiotowe. Na jego terenie znajdują się stałe sanitariaty, przestronne łazienki oraz wszystko, co potrzebne, aby zapewnić swoim gościom komfortowy pobyt. Dodatkowym ułatwieniem jest bezpłatny dostęp do Wi-Fi oraz łatwy system rezerwacji przez ticket shop ( do wyboru od 1 do 3 noclegów) oraz późniejsza pora wymeldowania – 12.00.

Dystans z pola namiotowego do Kölnarena / LANXESS Arena nadal można pokonać pieszo w około 20 minut lub podjechać autobusem linii 150 w ciągu 11 minut, wsiadając na przystanku „Thermalbad” do przystanku „Gummersbacher Straße”. Rozkład jazdy autobusów, dostepny po kliknięciu tu.

Adres:


Jugendpark Köln
Sachsenbergstraße 1
51063 Köln

Bilety:

Parking jest dostępny za niewielką opłatą na placu parkingowym pod "Zoobrücke".
Bilety na pole namiotowe zostaną wysłane w formie elektronicznej w formie pliku PDF z indywidualnym kodem kreskowym. Dzięki unika się dodatkowych kosztów, zwłaszcza dla uczestników festiwalu, Amphi, którzy już zakupili bilety na festiwal. Bilety można wydrukować zarówno w kolorze jak i czerni i bieli.
 
Dostępne pod tym adresem: https://amphi.ticketio.de/vj3ghtmr/

Cena za 1 nocleg: 25€
Cena za 2 noclegi: 29,50€
Cena za 3 noclegi: 39,50€


Godziny otwarcia:

Teren pola namiotowego dla zameldowanych gości jest otwarty przez 24 godziny dziennie. Od piątku 24 lipca od godziny 10.00 do poniedziałku 27 lipca do godziny 12.

Zameldowanie:

Od piątku 24 lipca w godzinach od 10.00 do 22.00.
Miejcie przygotowane swoje bilety na camping, które zostaną wymienione na opaski ( do wejścia na teren festiwalu otrzymacie osobne opaski).

Wymeldowanie:

Każdego dnia do godziny 12 w dniu wyjazdu. Teren pola namiotowego zostanie zamknięty najpóźniej w poniedziałek 27 lipca o godzinie 12!
Wejście na teren pola namiotowego:
Wejście na teren pola namiotowego nie jest połączone z biletem na festiwal! Bilety na camping przypisane są do konkretnej osoby i obowiązują na terenie pola namiotowego (Jugendpark Köln, Sachsenbergstraße 1, 51063 Köln). Osoby bez ważnego biletu na camping nie są upoważnione do wejścia na jego teren.

Pozostałe ważne informacje:

Dzieci oraz młodzież poniżej 16 roku życia mogą przebywać na terenie pola namiotowego w towarzystwie rodzica lub opiekuna wyznaczonego przez rodzica.
Cisza nocna obowiązuje od 22.00 do 7.00. Na terenie pola namiotowego nie ma parkingu.

Więcej informacji oraz nowości na temat pola namiotowego na profilu FB: https://www.facebook.com/amphicamp

This official polish "Amphi Festival" web presence is run and published by Alternation Music Magazine by courtesy of Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH, yet has no influence whatsoever on the information of this web site and accepts no guaranty for its correctness. The content of third-party sites, linked on this website are the responsibility of the respective owners/providers. At the time third-party web sites were linked to this site, Alternation Music Magazine found NO GROUNDS WHATSOEVER of any likely contravention of the law. Alternation Music Magazine shall promptly delete a link upon becoming aware that it violates the law.
Oficjalna polska strona "Amphi Festival" jest publikowana i prowadzona przez Magazyn Muzyczny AlterNation dzięki uprzejmości Amphi Festival GmbH, Osteriede 5, 30827 Garbsen, Germany. The Amphi Festival GmbH nie ma jeszcze wpływu na poprawność informacji. Za zawartość zewnętrznych stron linkowanych na tej witrynie odpowiedzialni są ich właściciele/prowadzący. W tym czasie zawartość zalinkowanych na tej witrynie stron zostanie sprawdzona pod względem zgodności z prawem przez Magazyn Muzyczny AlterNation. Linki, których treść w jakikolwiek sposób narusza prawo zostaną natychmiast usunięte.
Created by: AlterNation Music Magazine, 2011
Design: factory nine